internet_satelitarny_event

Wynajem internetu satelitarnego na event, konferencje, szkolenie

Potrzebujesz wifi na zbliżające się wydarzenie? Duże wydarzenia, festiwale, ale także mniejsze eventy czy szkolenia często wymagają dużej przepustowości łącza internetowego. Często wydarzenia takie odbywają się na obszarach, na których nie ma infrastruktury. Jak możemy pomóc w wynajmie internetu oraz wifi na imprezy? Starlink oraz Tooway, ze swoimi niskimi opóźnieniami i dużymi prędkościami, mogą stanowić idealne rozwiązanie na imprezy plenerowe. W tych okolicznościach prowadzenie kabli może być trudne i drogie lub zupełnie niemożliwe a rozwiązania 4G (LTE) / 5G nie będą odpowiednie. Łącza satelitarne potrzebują po prądu i dobrej widoczności nieba, aby zapewnić imponujący poziom przepustowości. Dodatkową zaletą Starlink jest jego niskie opóźnienie, czyli czas potrzebny na przesłanie danych z urządzenia użytkownika do Internetu i z powrotem. Jest to szczególnie ważne w przypadku przy transmisjach wideo, grach online czy wideokonferencjach. Oferujemy także skalowalne rozwiązania WiFi na imprezy, które spełniają wymagania sieciowe każdego wydarzenia. Wynajmujemy hotspoty WiFi typu plug and play na imprezy do 1000 uczestników. Jeśli potrzebujesz rozwiązania WiFi na większą skalę, możemy zaprojektować i wdrożyć niestandardową sieć bezprzewodową o dużej gęstości. Wynajem internetu satelitarnego na event najlepiej sprawdzi się w imprezach plenerowych.
Internet_LTE_event

Wynajem internetu event LTE 5G na event, konferencje, szkolenie, imprezę firmową, festiwal

Nasza usługa „wynajem internetu LTE 5G” zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby podłączyć do 1000 urządzeń WiFi na swoim wydarzeniu. To rozwiązanie doskonale pasuje do zapewnienia internetu dla sal konferencyjnych w hotelach i centrach konferencyjnych, dużych stoisk wystawowych, pawilonów.
Nasze rozwiązanie wynajmu internetu LTE, 5G zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby obsługi eventu w zakresie łączności, w tym zadowolenia uczestników, zapewnienia działania aplikacji mobilnych, poczty e-mail, mediów społecznościowych, strumieniowego przesyłania wideo, demonstracji oprogramowania, VoIP i zapewnienia ogólnego dostępu do internetu. Tymczasowe projekty wymagają terminowej instalacji. Zapewniamy podłączenie internetu obsługującego Twoją imprezę firmową, event lub szkolenie w ciągu kilku godzin, co pozwala na płynne działanie projektu od początku do końca.Internet tymczasowy LTE 5G sprawdzi się
w każdej sali konferencyjnej np. w hotelu ale także w plenerze. Zbuduj z nami swój hotspot event. Dzięki rozległemu doświadczeniu w dziedzinie Telco, IT i produkcji na żywo jesteśmy ekspertami w zakresie tymczasowych rozwiązań internetowych.

internet_swiatlowodowy_event

Wynajem internetu światłowodowego na koncert, festiwal muzyczny.

Gdy Twoja reputacja zależy od zapewnienia odbiorcom wydarzenia najlepszego internetu nie ma co korzystać z sieci bezprzewodowych i należy wybrać najbardziej niezawodne rozwiązanie jakim jest światłowód. Wynajmujemy sieci światłowodowe na event aby zapewnić Ci internet tymczasowy bez potrzeby podpisywania długoterminowej umowy. Wykorzystujemy własną sieć światłowodową oraz współpracę z  operatorami telekomunikacyjnymi dzięki czemu możemy zrealizować usługę w całej Polsce. Rozwiązanie to jest dedykowane dużym wydarzeniom jak festiwal, koncert, masowe imprezy lub inne duże eventy.
Jesteśmy ekspertami w projektowaniu i zarządzaniu sieciami telekomunikacyjnymi o znaczeniu krytycznym, stworzonymi specjalnie z myślą o Twoich potrzebach biznesowych.